O mně

Proč využít moje služby

$

Zkušenosti z mnoha oborů podnikání umožňují přizpůsobit se vašemu zadání. 

$

Pohled zvenčí odhalí neviděné.

$

Jasně definovaný úkol ušetří peníze a přináší efektivní řešení. 

$

Získáte nástroje, podporující sledování klíčových HR ukazatelů po celý životní cyklus zaměstnance.

$

Změny jsou odborníkem zvenku přijímány vždy otevřeněji.

$

Cílem spolupráce je prokazatelné zlepšení systému.

Můj příběh začal

… úplně stejně jako ten váš. Věřila jsem v sebe, rozhodla se vzít osud do svých rukou, využít znalosti, dovednosti a lety sbírané zkušenosti, a založila jsem svůj vlastní podnik.

Celou svou kariéru se zabývám řešením složitých problémů, zlepšováním postupů, mobilizací výkonu týmů i jednotlivců a pomoci lidem adaptovat se na změny v práci i v životě.

Jsem kaizen nadšenec a věřím ve výkon a morálku. Věřím taky, že pokud máte rádi to, co děláte, budete mít úspěch. Stejným způsobem přistupuji k práci pro svoje klienty.

Proč to dělám? Protože můžu a umím.
Pokud můžete cokoliv udělat pro zlepšení, je vaší odpovědností to udělat.

Pevný základ mojí kariéry tvoří sociální práce, personalistika a obchod. Obchod v mezinárodním prostředí mě naučil chápat, že každá společnost je založena za účelem generování zisku a že činnosti, které se uvnitř firmy vykonávají, jsou prostředníkem k ekonomickým výsledkům.

Sociální práce a personalistika mně pomáhají vnímat příběhy lidí uvnitř firem s respektem. Nevidím zaměstnance jen jako tzv. lidské zdroje.

Mojí filozofií je, že stát se úspěšným poradcem není lusknutím prstu, ale každodenní tvrdou prací. Zocelením desítkami vypjatých situací, stovkami drobných selhání a zkušenostmi a mnoha lety investovanými do osobního zlepšování.

Moje hodnoty

VÁŠEŇ
Jednoduše mě baví být s vámi na jednom place a něco měnit v NĚCO. Pokládám nové nápady vedle zaběhlých způsobů. Provokuji pohodlnost a zacyklení v „nejdetismu" Podporuji společné sdílení zkušeností a hledání nových způsobů. Zbožňuju tu chvíli, kdy AHA efekt rozsvítí místnost. Mám radost, když nám pak práce na změně dává smysl. Věřím v týmovou spolupráci a otevřenou komunikaci.
OSOBNÍ PŘÍSTUP
Pracuji sama, zjistila jsem, že můj přístup není možné naklonovat. I přes desítky osobních setkání na všech projektech, si vás pamatuji jménem a jsem pověstná tím, že už od začátku říkám MY. Jakmile začneme pracovat, jste moje rodina. A svoji rodinu podporuju, hecuju, chráním. Jednám vždy v zájmu svého klienta. Pracuji poctivě a jednám férově.
ODBORNOST
Znám prakticky všechny typy scénářů týmové energie a problémů spojených s adaptací na změny. Neradím na základě naučeného nebo přečteného. Zkušenosti z mnoha oborů podnikání mně také umožňují rychle se přizpůsobit, mám dar velmi rychle vidět neviděné. Svoje znalosti a zkušenosti využívám ve prospěch svých klientů. Díky osobnímu kaizen přístupu přináším ta nejlepší, úspěšná řešení.
PRAKTIČNOST
Prostě si vyhrnu rukávy a jdu do akce s vámi. Společně s vámi rozebírám nefunkční postupy a procesy na prvočlánky a znovu seskládávám denní standardy tak, aby dávaly smysl vám a ve výsledku byly viditelné pro vaše zákazníky. Sázím na selský rozum, na jednoduchost postupů a realistická řešení.

… více jak

poradenských hodin u klientů

let zkušeností

odškolených hodin

Pomohu vám určit správný směr

 

Etický kodex

Řídím se etickým kodexem lektora

 

Jsem členem Asociace koučů České republiky

Jsem zakládajícím členem Asociace sociálních pracovníků

Copyright

Všechny materiály používané při výcviku (učebnice, e-prezentace, případové studie, hry) podléhají autorským právům. Nemohou být použity, kopírovány nebo jinak distribuovány bez předchozího písemného souhlasu.

Kontakt

PhDr. Ivana Olivová

Tel: 604 484 326
Email: info@viaoliva.cz

Skype: konzultace.brno

IČ: 60022736

Banka: Air Bank,a.s.
Číslo účtu: 105 629 5025/3030